Přeskočit na obsah

Slavnostní předání Národních cen za rok 2022 dne 23. 11. 2022

Letošní Národní ceny České republiky za Kvalitu, společenskou odpovědnost a trvale udržitelný rozvoj byly předány 23.listopadu 2022 na Ministerstvu průmyslu a obchodu ČR.

Významné úspěchu dosáhly Technické služby Opava s.r.o., které nejen že zvítězily v kategorii Veřejný sektor, za což převzaly diplom “Společensky odpovědná organizace III. stupně” a mezinárodní certifikát vydaný EFQM “Committes to Sustainability 3 Star”, ale navíc byly vyhlášeny jako Absolutní vítěz Národní ceny za společenskou odpovědnost a udržitelný rozvoj za rok 2022.

Významné ocenění převzali Ing. Tomáš Navrátil, primátor Statutárního města Opavy, Ing. Jan Hazucha, ředitel společnosti a Ing. Martin Girášek, provozně-technický náměstek společnosti Technické služby Opava.

Společenská odpovědnost nic nenařizuje, do ničeho nenutí. Říká, jak můžete dělat věci jinak a lépe, abyste mohli dosáhnout lepších výsledků.

Společenská odpovědnost přináší organizaci zlepšení z hlediska řízení rizik, úspor nákladů, přístupu ke kapitálu, vztahů se zákazníky, zaměstnanci a ostatními zainteresovanými stranami (zejména s veřejností).