Přeskočit na obsah

Cena za společenskou odpovědnost – Podnikáme odpovědně za rok 2017

Na slavnostním večeru ve Španělském sále Pražského hradu, konaném pod záštitou prezidenta republiky, byly v úterý 28. listopadu 2017 oceněny nejlepší firmy a organizace v programech Národní ceny kvality ČR a Národní ceny ČR za společenskou odpovědnost.

Významného ocenění se v této národní soutěži dostalo opavské firmě Technické služby Opava s.r.o., která po dvou letech zvítězila v „Ceně za společenskou odpovědnost – Podnikáme odpovědně“ za rok 2017, a to v kategorii Malý a střední podnik. Cenu pro vítěze programu Podnikáme odpovědně převzal provozně – technický náměstek Ing. Martin Girášek spolu s ředitelem společnosti Ing. Janem Hazuchou.

Vyhlášení 3. ročníku Ceny za společenskou odpovědnost „Podnikáme odpovědně“ proběhlo v rámci Slavnostního předávání Národních cen kvality ČR a Národní ceny ČR za společenskou odpovědnost a udržitelný rozvoj ve Španělském sále Pražského hradu.

Tato velkolepá událost představuje vyvrcholení poslední části roku, která pod listopadovými akcemi v rámci „Listopadu – Měsíce kvality“ skrývá desítky odborných setkání, seminářů, konferencí a především také vyhlášením soutěží a projektů, které Rada kvality ČR každoročně zastřešuje.

Cena za společenskou odpovědnost „Podnikáme odpovědně“ jako součást Národní politiky kvality, představuje významný nástroj, jehož prostřednictvím Rada kvality ČR podporuje úsilí a motivuje malé a střední podniky, rodinné firmy a sociální podniky k odpovědnému a udržitelnému způsobu podnikání.

„Národní ceny kvality ČR, se rok od roku těší větší pozornosti. To se odráží také v množství přihlášených subjektů, jejichž počet roste. Jde totiž o jedinou soutěž, která účastníkům prokazatelně přináší lepší kvalitu řízení, produktivitu, vyšší efektivitu, konkurenceschopnost a nárůst zisku,“ sdělil na tiskové konferenci předseda Rady kvality ČR Robert Szurman.

O slavnostní události a udílení cen informoval Národní informační portál:

http://narodniportal.cz/3-rocnik-ceny-za-spolecenskou-odpovednost-podnikame-odpovedne-zna-sve-viteze/

http://narodniportal.cz/udileni-narodnich-cen-ve-spanelskem-sale/