Přeskočit na obsah

Cena hejtmana kraje za společenskou odpovědnost za rok 2016

Zástupci Technických služeb Opava s.r.o. ( TSO) převzali 16. května v ostravském Provoze Hlubina v Dolní oblasti Vítkovic „Cenu hejtmana kraje za společenskou odpovědnost za rok 2016″. Společnost zvítězila v kategorii Podnikatelský sektor – firmy do 250 zaměstnanců.

V oblasti společenské zodpovědnosti se firmě daří, obhájila totiž prvenství za rok 2015. Za ten se stala i držitelkou Národní ceny za společenskou odpovědnost – Podnikáme odpovědně v kategorii Malý a střední podnik.

„Společenská odpovědnost je jakási vyšší forma slušného chování k zákazníkům, k přírodě, k okolí. Znamená to, že se organizace nesoustřeďuje jen na zisk, ale i na environmentální a společenské aspekty své činnosti. Společenská odpovědnost firmy je v zájmu podniku samotného – zvyšuje totiž produktivitu práce, loajalitu zaměstnanců a přináší podniku dlouhodobou konkurenční úroveň,“ vysvětlil provozně-technický náměstek TSO Martin Girášek, který se předávání ceny zúčastnil společně s ředitelem Janem Hazuchou. Ten řekl, že si ocenění nesmírně váží a dodal: „Na cestu společenské odpovědnosti jsme se vydali před čtyřmi lety. O tom, že to děláme docela dobře, svědčí i ocenění, která jsme obdrželi. Ta patří nejen naší společnosti, ale i všech našim zaměstnancům, za což jim velmi děkuji.“