Nabídky

Volná pracovní místa

Přijmeme pracovníka na pozici Zahradník. Požadujeme vyučení v oboru, řidičský průkaz skupiny B. Podrobnější informace  na tel. čísle 602 739 972 Ing. Karel Škrobánek.

 

Přijmeme pracovníka na pozici ŘIDIČ SPECIÁLNÍCH MOTOROVÝCH VOZIDEL, OBSLUHA STROJŮ A ZAŘÍZENÍ. Požadujeme: řidič. průkaz skupiny C, profesní průkaz řidiče nákladního vozu nad 7,5 tuny, dopravně psychologické vyšetření, výbornou pracovní morálku.

Zaměstnanecké výhody: 25 dní dovolené, obědy nebo stravovací poukázky, pojištění odpovědnosti, permanentní vstupenky do lázní, podíl na hospodářském výsledku. Kontaktní osoba: Marek Witassek, na tel. čísle 553 759 125 či osobně od 6 hod. - do 8 hod. a od 12 hod. - do 14 hod., e-mail: marek.witassek@tsopava.cz 

 

Přijmeme pracovníka na pozici ASFALTÉR, STAVEBNÍ DĚLNÍK. Požadujeme: průkaz strojníka obsluhy vedených silničních válců s pohonem, řidičský průkaz skupiny B a C, vč. profesního průkazu, dobrou pracovní morálku, dobrý zdravotní stav.

Náplň práce: opravy překopů vozovek a chodníků obalovanou drtí, pokládky nových živičných krytů vozovek a chodníků, zálivka styčných spár překopů a spojů živičných koberců asfaltovou emulzí, řízení motorového vozidla, v případě potřeby pracovní náplň stavebního dělníka, obsluha silničních strojů (ručně vedený vibrační válec, vibrační deska a pěch, pila na řezání živičných a betonových krytů, stroj na zalívání spár apod.

Zaměstnanecké výhody: 25 dní dovolené, obědy nebo stravovací poukázky, pojištění odpovědnosti, permanentní vstupenky do lázní, podíl na hospodářském výsledku. Kontaktní osoba: Marek Witassek, na tel. čísle 553 759 125 či osobně od 6 hod. - do 8 hod. a od 12 hod. - do 14 hod., e-mail: komunikace@tsopava.cz

 

Přijmeme pracovníka na pozici PLAVČÍK - INSTRUKTOR PLAVÁNÍ. Požadujeme: kurz plavčíka, příp. i kurz instruktora plavání. Kontaktní e-mail v případě dotazů i zájmu: lazne@tsopava.cz

 

Přijmeme pracovníka na pozici OBSLUHA A ÚDRŽBA TŘÍDÍCÍ LINKY ODPADU. Požadujeme řidičský průkaz skupiny B. Informace na tel. čísle 601 575 194.